ALAYBEYİ MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Alaybeyi Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

27.02.2019

ÖMERTEPE MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Ömertepe Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

26.02.2019

AĞÖREN MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Ağören Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

26.02.2019

ÖZBEK MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Özbek Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

26.02.2019

AŞAĞIYENİCE MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Aşağı Yenice Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

26.02.2019

SÖĞÜTLÜ MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Söğütlü Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

26.02.2019

SAKALIKESİK MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Sakalıkesik Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

26.02.2019

TINAZLI MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Tınazlı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

26.02.2019

YARIMCA MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Yarımca Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

26.02.2019

ALACA MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Alaca Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

26.02.2019