KUŞÇU MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Kuşçu Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

12.03.2019

BEYPINARI MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Beypınarı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

07.03.2019

DÜZTOPRAK MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Düztoprak Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

07.03.2019

KAHRAMANLAR MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Kahramanlar Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

07.03.2019

ÖZBİLEN MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Özbilen Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

07.03.2019

DAĞDAGÜL MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Dağdagül Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

07.03.2019

KUMLUYAZI MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Kumluyazı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

07.03.2019

KAVAKLIDERE MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Kavaklıdere Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

07.03.2019

SARIYAYLA MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Sarıyayla Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

02.03.2019

OCAK MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Ocak Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

27.02.2019