ÜÇKÖSE MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Üçköse Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

18.03.2019

AKDAĞ MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Akdağ Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

18.03.2019

YEŞİLVADİ MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Yeşilvadi Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

18.03.2019

EĞERTİ MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Eğerti Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

15.03.2019

SORKUNLU MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Sorkunlu Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

15.03.2019

GELİNKAYA MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Gelinkaya Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

14.03.2019

ESKİ POLAT MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Eskipolat Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

13.03.2019

YONCALIK MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Yoncalık Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

12.03.2019

BAŞÇAMAK MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Başçakmak Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

12.03.2019

KAYAPA MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Kayapa Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

12.03.2019