KARAKALE MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Karakale Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

25.03.2019

KIZILKALE MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Kızılkale Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

25.03.2019

KAPILI MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Kapılı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

25.03.2019

YUKARI CANÖREN MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Yukarı Canören Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

25.03.2019

AŞAĞI CANÖREN MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Aşağı Canören Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

25.03.2019

HALİLKAYA MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Halilkaya Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

25.03.2019

ÇAVDARLI MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Çavdarlı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

25.03.2019

AKYAZI MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Akyazı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

25.03.2019

ELMALI MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Elmalı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

18.03.2019

ÇIKRIKLI MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Çıkrıklı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

18.03.2019