BAŞKENT MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Başkent Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.   ..

25.03.2019

BAŞOVACIK MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Başovacık Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.   ..

25.03.2019

ÇATAK MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Çatak Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.   ..

25.03.2019

TOPRAKKALE MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Toprakkale Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.   ..

25.03.2019

GÜLLÜCE MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Güllüce Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

25.03.2019

BAŞKURTDERE MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Başkurtdere Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. ..

25.03.2019

ÇAVUŞOĞLU MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Çavuşoğlu Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.   ..

25.03.2019

YEŞİLOVA MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Yeşilova Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.   ..

25.03.2019

OVACIK SÖĞÜTLÜ MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Ovacık Söğütlü Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.   ..

25.03.2019

GEYİK MAHALLESİ ZİYARETİ

Aziziye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Muhammed Cevdet Orhan, Geyik Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.   ..

25.03.2019